O nás

Příběh vzniku investiční skupiny ECO-UP

Založení skupiny ECO-UP předcházelo období mnoha let získávání zkušeností jak se správou nemovitostí (od roku 2004 - správa průmyslového areálu včetně dodávek energií), tak s přípravou a realizací staveb. Vůbec první realitní projekt začal v roce 2004 nákupem skladové haly o užitné ploše 1480m2, její komplexní přestavbou a následným prodejem - nyní balíkové depo České Pošty.

Realitní skupina ECO-UP v současnosti působí v několika různých sektorech:

Development

Výstavba, rekonstrukce a následný prodej vlastních projektů. Všechny projekty vlastníme, neprovádíme výstavbu pro jiné subjekty.

Stavební služby

Výroba bednících prvků a konstrukcí pro lití betonu, výroba forem pro betonové konstrukční či okrasné prvky. Realizace inženýrských sítí, výkopové a zemní práce, demolice, odvoz a likvidace suti. Opravy stavebních a zámečnických konstrukcí (ploty,brány,chodníky,parkoviště). Technicko-správní zajištění staveb, komunikace s úřady, zábory a dopravní omezení.

Správa Nemovitostí

Pronájmy nemovitostí, údržba zahrad, trávníků, kácení stromů/zpracování dřeva, štěpka pro kompostování, palivové dříví, stavební řezivo


Členové skupiny ECO-UP

Matech - technologické centrum

"Čistíme, renovujeme, frézujeme a mnoho dalšího.."

 Využíváme nejmodernější technologie čištění povrchu laserem, k dispozici však máme i tryskací zařízení a odmašťovací stůl. Frézujeme, gravírujeme do všech materiálu. Zabýváme se i tepelným tvarováním plastů na vakuových lisech.

Hotel PICCOLO 

"Malý, klidný a útulný"

Přijďte za námi obdivovat krásu přírody Drahanské vrchoviny, do které je náš útulný hotel s přilehlými zahradami zasazen.

Ať už jedete na výlet do nedalekého Moravského krasu, Rakoveckého údolí, Punkevních jeskyní nebo k rozlehlému rybníku Olšovec, zastavte se u nás nabrat nové síly a zrelaxovat svoji mysl.

K dispozici Vám je parkování zdarma v areálu na vyhrazených parkovacích místech, krásný hotelový park, přilehlé bistro s občerstvením a skromná expozice automobilů a různých starých věcí v našem malém bazárku.

GOR 7

"Obaly, stojany, poutače"

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí na poli výroby produktů pro podporu prodeje a reklamy.

Zabýváme se především výrobou zakázkových produktů, nabízíme však i standardní sortiment který naleznete na našem eshopu. 

Mapino

"Designové studio Mapino"

Prodej a výroba designových interiérových doplňků, které jsou vyrobeny z kvalitních surovin a mají osobitý design.

Estate Professionals

"Developer"

Realitní developerská činnost, výstavba a rekonstrukce nemovitostí, realizace přípojek a výkopových prací.