Podomí 142

Hotel Vrchovina

Hotel Vrchovina

Hotel Vrchovina se nachází v obci Podomí okres Vyškov. Hotel je postavenen na vlastním pozemku na okraji obci. Samotný hotel má celkem tři podlaží, z toho dvě nadzemní a jedno podzemní. Zastavěná plocha celého objektu činí 810m2, užitná plocha 1.540m2. Současti hotelu je parkoviště s příjezdovou komunikaci. Na pozemku pred hotelem je samostatně postavená dvougaráž s dílnou.


Celková výměra všech pozemků 14 119m2


Budova hotelu je napojená na všechný inženýrské sítě, na veřejnou kanalizaci, na rozvod obecního vodovodu, dále pak na pozemku se nachází dvě vlastní studny, je zde elektrická přípojka 220/380 V, připojení na plyn taktéž. V hotelu se nacházi vlastní plynová kotelna. V budově najdeme také dva výtahy, oba nákladní.. Jeden z hotelové rampy do kuchyně a druhý do sklepa.

Dispozice budovy:

1 NP - vstupní prostor s recepcí, restaurace pro cca 50 osob s plně vybavenou a funkční kuchyní. Nachází se zde i dva samostatné salónky pro přibližně 70 osob, dále možnost využití venkovní zahrádky u restaurace. V tomto podlaží se také nachází pět samostatných pokojů s vlastním sociálním zázemím. 2 NP - najdeme další pokoje pro určené pro ubytování hostů. Celková kapacita činí 44 lůžek. 1 PP - vinárna se sociálním zázemím, sauna, wellnes, posilovna, sklady.

V hotelu se se v současné době nachází 22 pokojů, kde jsou dispozičně čtyři jednolůžkové, šestnáct pokojů dvoulůžkových a dva čtyrlůžkové. Jeden z těchto pokojů je bezbariérový a nachází se v 1NP.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info